ورود
نام کاربری
رمز عبور
رمز عبورم را فراموش کردم. ----- یا ----- ثبت نام

درباره ما

گروه مهندسی بهنام ایده گستر فعالیت خود را در سال 1380 بعنوان یکی از پیشگامان کشور در حوزه فناوری اطلاعات وطراحی و پیاده سازی وب سایت و هوشمند سازی مدارس آغاز نمود.

   در راستای طرح هوشمند سازی مدارس وگسترش روز افزون استفاده از خدمات الکترونیک در کشور و همسو با پیشرفت فناوری اطلاعات، نیاز به معرفی و ارائه خدمات از طریق اینترنت توسط همگان و بالاخص مدارس بیش از پیش احساس میشود، در این راستا گروه مهندسی بهنام ایده گستردر سال 1386 با بنیه علمی و تجربه کافی وبا استفاده از جدیدترین متدولوژی و تکنولوژی ها نسبت به موضوعات مطرح درحوزه آموزش وپرورش کشور، پرتالی اختصاصی و کاربردی را به عنوان اولین و جامع ترین پرتال اطلاع رسانی و آموزشی کشور با دامنه کشوری دات آی آر (Madreseha.ir)  تولید و به ثبت رسمی رسانید،که با تلاش ها و فعالیت های شبانه روزی همکاران ما در این سالها، درگام نخست نسبت به ارائه خدمات به مدارس شهر تهران و مراکز استانها و در گام آخر تمامی مدارس کشور اقدام نموده و همچنین بخش های متنوع دیگری شامل، بخش مقالات علمی آموزشی در حوزه هایی تخصصی مانند آموزش و پرورش ، زمین شناسی ،ورزشی و فرهنگی هنری ، معرفی کتاب های آموزشی و کمک آموزشی و... نیز در پرتال مدرسه ها ارايه گردیده است.


والدین عزیزی که کودک دانش آموز دارند می دانند که مهمترین دوره زندگی بچه ها دوران تحصیل و مدرسه است، برای انتخاب آگاهانه یک مدرسه مناسب، بهترین گزینه قدیمی ترین و جامع ترین وب سایت در حوزه مدارس یعنی مدرسه ها  دات آی آر،  در خدمت شما عزیزان می باشد.

صمیمانه دستان گرم شما را میفشاریم و پیشنهادات و انتقادات شما را با جان دل میشنویم و تمام تلاشمان را میکنیم تا هر روز بهتر از روز قبل باشیم و خداوند متعال و شما کاربران وهمکاران عزیز از ما راضی و خشنود باشید. با تشکر و سپاس فراوان -تیم مدرسه ها